Pirelli Cinturato Winter 2 Sürülmesi En Keyifli Kış Lastiği Seçildi

225/45 R17 Pirelli Cinturato Winter 2, global çapta adını duyurmuş online lastik platformu Tire Reviews tarafından test edildi. Dokuz farklı kar lastiği deseni değerlendirilirken Volkswagen Golf araçlar test aracı olarak tercih edildi. Pirelli kış lastiği; karlı, ıslak ve kuru zeminlerde gerçekleştirilen testlerde performansını kanıtladı. Yeni Pirelli kışlık lastik, TireReviews tarafından “Tavsiye Edilen Kış Lastikleri” arasında yer aldı.

TireReviews Neden Pirelli Cinturato 2 Kış Lastiklerini Öneriyor?

Pirelli kış lastiği, dergi tarafından farklı objektif ve subjektif parametreleri değerlendirmek için karla kaplı bir yolda test edildi. Pirelli Cinturato 2, karlı zeminde güvenli olduğunu gösterirken verimliliği ile de öne çıktı. Pirelli Cinturato Winter 2; ıslak, karlı ve kuru zeminde üstün manevra kabiliyeti sergiledi. Bunun yanında uzmanlar tarafından sürüş keyfi ile de övgü topladı.

Pirelli Cinturato 2 Yorumları

TireReviews, yeni Pirelli Cinturato Winter 2 lastiğin karda, ıslak ve kuru zeminde mükemmel manevra kabiliyeti sağladığını söylüyor. Pirelli kış lastiği, bununla birlikte sürücüler için tüm zemin koşullarında keyifli bir deneyim sundu. Kabin içi gürültüsü en az olan lastik olması ise sürüş konforuna katkıda bulundu. Pirelli kışlık lastik, aynı zamanda kuru zeminde en kısa fren mesafelerine sahipti. Pirelli, testte sürüş keyfi ve dönüşlerde sağladığı yüksek yol tutuşu ile öne çıktı.