Bridgestone’un İlk 4 Mevsim Hafif Ticari Araç Lastiği : Duravis All Season

Hafif ticari araçlar için geliştirilmiş ilk Bridgestone dört mevsim lastiği tanıtıldı. Yılın her mevsimi güvenlik sunan Bridgestone Duravis All Season , ıslak, kuru ve karlı zeminlerde yüksek performans sergiliyor. Yeni 4 mevsim hafif ticari araç lastiği , aynı zamanda yüksek dayanıklılığa da sahip. Bridgestone Duravis All Season , ağır yükler altında üstün üstün performansını 365 gün sürdürüyor.

Bridgestone Duravis All Season Kışın Kullanılabilir mi?

Yeni Bridgestone dört mevsim lastiği , düşük sıcaklıklarda performansını koruyabiliyor. Lastiğin yanağında 3PMSF (3 Zirveli Dağ Kar Tanesi) ve M+S (Çamur ve Kar) işaretlemelerinin yer alması, kış aylarında kullanılabileceğini gösteriyor. Bridgestone Duravis All Season , aynı zamanda kış lastiği uygulaması sırasında yasal olarak kullanıma uygun. Bridgestone’un ilk 4 mevsim hafif ticari araç lastiği , Nano Pro-tech teknolojisine sahip  bileşiği ile karlı, ıslak ve kuru zeminlerde; düşük ve yüksek sıcaklıklarda yüksek performans sunuyor.

Bridgestone Duravis All Season Türkiye’ye Geldi mi?

Firma, Bridgestone Duravis All Season lastik deseninin 2020 Ağustos ayından itibaren pazara sunulacağını belirtti. Bridgestone’un ilk 4 mevsim hafif ticari araç lastiği , Eylül’de ise yeni ebatlarla sunulacak. 23 ayrı ebada sahip olacak Bridgestone dört mevsim lastiği farklı yük kapasiteleri ile pazarda yer alacak. Lastiğin Türkiye’ye geliş tarihi ile ilgili Brisa tarafından henüz bir açıklama yapılmadı.

Yeni Bridgestone Dört Mevsim Lastiği Islak Zeminde Nasıl?

Bridgestone Duravis All Season , ıslak zemin performansı ile en yüksek etiket değerine (A) sahip. Böylelikle ıslak zeminde sınıfının en iyisi olduğunu gösteren Bridgestone dört mevsim lastiği , ıslak zeminde yüksek yol tutuşu ve güçlü fren performansı sunuyor. 4 mevsim hafif ticari araç lastiği , aynı zamanda suyu en iyi şekilde tahliye ediyor.