Auto Bild Kışlık Lastik Test Galibi: Hankook Winter i cept evo 3

Auto Bild Kışlık Lastik Test Galibi: Hankook Winter i cept evo 3 Hankook Winter i Cept evo 3 test sonuçları ile başarısını kanıtlayan kış lastikleri arasında yer alıyor. Hankook kışlık lastik, son olarak; prestijli Auto Bild Kışlık Lastik Testi şampiyonu oldu. Hankook kış lastiği, ultra yüksek performans sunan lastikler arasında yer alıyor. Ürün, lastik testi sırasında birçok farklı zorlu koşulda değerlendirildi.

Hankook Winter i cept evo 3 Yorum

Ülkemizin iklim koşulları için uygun olan Hankook Winter i cept evo 3 çok sayıda araca uygun ebatlara sahiptir. Hankook kış lastiği test sırasında hem ıslak hem karlı zeminlerde yüksek performans sergiledi. Bu sayede Auto Bild Kışlık Lastik Testi uzmanlarından tam not aldı. Uzmanlar, lastiğin yüksek fiyat performansına da vurgu yaptı.

Hankook Hankook Winter i cept evo 3 Özellikler

Hankook Winter i cept evo 3, karla kaplı ve ıslak zeminlerde mükemmel yol tutuş performansı sergiliyor. Aynı zamanda kısa fren mesafeleri ve dinamik manevra kabiliyeti ile de öne çıkıyor. Red Dot ve IF Design ödüllü Hankook kış lastiği, tüm kış şartlarında yüksek çekiş gücü sağlıyor. Lastiğin yönlü tasarımı ile sulu kar ve su, dişler arasından hızla tahliye edilebiliyor. Böylece suda kızaklamaya karşı da yüksek dayanıklılık sağlanıyor.

Hankook Winter i cept evo 3 Test Sonuçları

Auto Bild Kışlık Lastik Testi, birçok farklı kategoride değerlendirmelerin ardından yayınlanıyor. Aşağıdaki tabloda görülen Hankook Winter i cept evo 3 test sonuçları, tüm kategorilerde yüksek performans sağladığını gösteriyor.

Test Performans Yüzdesi

Kuru Zeminde Fren Performansı %94.31
Kuru Zeminde Manevra Kabiliyeti %98.15
Islak Zeminde Fren Performansı %98.59
Islak Zeminde Manevra Kabiliyeti %98.63
Islak Daire Testi: %98.1
Düz Yolda Suda Kızaklama Direnci: %94.97
Dönüşlerde Suda Kızaklama Direnci: %100
Karlı Zeminde Fren Performansı: %96.85
Karlı Zeminde Çekiş Gücü: %94.12
Karlı Zeminde Manevra Kabiliyeti %99.78
Karlı Slalom Testi: %95.89
Gürültü Seviyesi (Düşükten Yükseğe): %96.92
Yuvarlanma Direnci (Düşükten Yükseğe): %90.5