2021’de Yeni Goodride ve Westlake Lastikleri Piyasaya Sunuldu

Dünyanın en büyük 10’uncu lastik üreticisi olan ZC Rubber, 29 Aralık’ta Hangzhou’da düzenlenen “Büyük Geleceğe Doğru İnovasyon” isimli resmi lansman etkinliğinde yeni “Flagship Binek Araç Lastikleri”ni tanıttı. ZC Rubber, Türkiye’de satışa sunulan Goodride ve Westlake lastiklerinin de üreticisi. ZC Rubber, lastik markaları ve yerleşik yenilikçi teknolojisi ile “Amiral Gemisi Serisi”ni tanıtarak tüketicilerin artan çeşitli ihtiyaçlarını karşılama taahhüdünün altını çiziyor.

“Yeni Goodride Lastikleri En İyi Markalarla Rekabet Edebilecek”

Zhongce Rubber Grubu Başkanı Shen Jinrong: Flagship Serisi binek otomobil lastikleri; kalite, değer ve stil arayan tüketicilere çok çeşitli ve kaliteli ürünler sunuyor. Bu yepyeni seri, ZC Rubber’ın üst düzey binek otomobil lastiği pazarında büyüme vizyonunun hem sembolik hem de somut kanıtını temsil ediyor. Son yıllardaki bilimsel araştırma başarılarımızı vurgulayan Flagship Serisi ürünlerine önemli araştırma ve geliştirme yatırımları yaptık. Test ve modifikasyon turlarından sonra, Flagship Serisi’nin dünyanın en iyi lastik markalarıyla karşılaştırılabilir olacağından eminiz.”

Tüketicilerden Gelen Farklı Talepler Dikkate Alınıyor

Flagship Serisi, tasarıma estetik katarken yakıt tasarrufunu, sessizliği ve yol tutuş performansını geliştiriyor. ZC Rubber; böylece güvenlik, kolay kontrol edilebilirlik ve konforda büyük atılımlar gerçekleştiriyor. Bu seride yer alan markaların hepsi, çeşitli tüketici ihtiyaçlarını karşılamak için farklı özelliklere sahip.
Yeni Westlake ve Goodride Lastikleri Kalite ve Stili Bir Araya Getiriyor

Zhongce Rubber Grubu başkan yardımcısı Ge Guorong: “Flagship Serisi, sürekli gelişen ve daha çeşitli tüketici ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlandı. Çin’de üretilen premium lastikleri yeniden tanımladığımızı gururla söyleyebiliriz. Ayrıca bu serinin tüketiciler için kalite, değer ve stil ile akıllı bir seçim olacağına inanıyoruz.”
ZC Rubber, Flagship binek otomobil lastiği serisini 2021 içerisinde dünya çapında piyasaya sürecek.